0 (342) 271 98 98

Lezzetli yemekler & tarihi atmosfer

BAYAZHAN olarak, farklı zevklere ve damak tatlarına hitap eden, sosyal hayatın merkezinde konumlandırılmış mekanlarla müşterilerimize eşsiz deneyimler yaşatmayı, kalite ve güvenilirliğimizi arttırarak büyümeyi ve fark yaratmayı hedefliyoruz.

Bayazhan

Hoşgeldiniz...Usta ellerden
en seçkin damaklara

BAYAZHAN çatısı altında bulunan restoranlarda Türk ve dünya mutfaklarından özenle seçilen menüleri öncelikle Gaziantep halkının olmak üzere yerli ve yabancı herkesin beğenisine sunarken, yeni kavramlar, mekanlar ve etkinlikler geliştirerek yeme-içme,eğlence sektörünü kurumsal yönetim anlayışı ile şekillendirme misyonunu yerine getiriyor, güvenle ilerliyoruz...

Harika bir güneHarika bir başlangıç

Günün en önemli öğünü kahvaltı diye boşuna dememişler. Özellikle hafta sonu oldu mu, uzun uzun kahvaltı etmek, sofralardan kalkmak istemiyoruz. BAYAZHAN olarak sizler için bu masayı kurarak size sadece keyfini çıkarmayı bıraktık.

Haftanın her günüHizmetinizdeyiz

  • Hafta İçi
    09:00 - 24:00
  • Cumartesi
    08:00 - 03:00
  • Pazar
    08:00 - 03:00

Rezervasyon

0342 271 98 98

Benzersiz ambiyansve güleryüzlü hizmet

Siz değerli misafirlerimize vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz BAYAZHAN garantisi altındadır ve geçirmiş olduğunuz vaktin sizi mutlu etmesi ilk önceliğimizdir. BAYAZHAN olarak hizmet anlayışımız; misafirlerimizin beklediği hizmeti, %100 memnuniyeti sağlayarak sunmak başarımızın altın kuralıdır.